€ 10
Aantal personen: | 4 |
|
Aantal huisdieren toegestaan: | 2 | |
Plaats: | Maurach (Tirol) | |
Regioinformatie: | Tirol, Oostenrijk |
Welkom in 'App. 102', een gezellig 2-kamer appartement van 50 m2 in het hart van Maurach. Het appartement biedt een comfortabele woon/eetkamer met een tweepersoons slaapbank, satelliet-tv en radio. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het balkon. Er is een aparte tweepersoons slaapkamer en een volledig uitgeruste open keuken met onder andere een oven, vaatwasser en magnetron. De badkamer is voorzien van een douche en er is een apart toilet. Huisdieren zijn welkom (maximaal 2 honden) en er is WiFi beschikbaar.
Het appartement is ideaal gelegen in het centrum van Maurach, op slechts 1 km van het prachtige Achensee meer. De omgeving biedt tal van recreatiemogelijkheden, zoals skiën, wandelen en fietsen. De dichtstbijzijnde skilift bevindt zich op slechts 300 meter afstand en de skibus stopt op 5 meter van het appartement. In de zomer kunt u genieten van het buitenzwembad op slechts 500 meter afstand.
Het appartement is gelegen in het comfortabele appartementencomplex 'Christian', dat diverse faciliteiten biedt zoals een gemeenschappelijke lounge, WiFi, een lift en opslagruimtes voor fietsen en ski's. Er is gratis parkeergelegenheid beschikbaar. Op loopafstand vindt u een supermarkt, een restaurant en een bushalte. Voor uw gemak ontvangt u voorafgaand aan uw verblijf informatie over de sleuteloverdracht en uw reisdocumenten.
Het appartementencomplex 'Christian' biedt een zonnige ligging en een gemeenschappelijk terras met tuinmeubilair. Het complex is ideaal voor zowel zomer- als wintervakanties, met een scala aan faciliteiten zoals een sauna, stoombad en massage (toegankelijk vanaf 18 uur). Ontdek de prachtige wandel- en fietspaden direct vanaf het complex.
Beschikbaar | |||||
Bezet | |||||
Wisseldag | |||||
Mogelijke aankomstdag | |||||
Selecteer het door U gewenste verblijf |
Logement peu confortable aspect vieux malgré tout très propre
Sehr saubere Wohnung, Küche und Bad neu renoviert. Tolle Lage. Sehr freundliche Gastgeber!!!
Pro: Das Haus war sehr schön. Nette, freundliche Gastgeber. Contra: Zimmer war zur Dorfstraße. War sehr befahren, also laut.
Schöne Ferienwohnung im Zentrum von Maurach. Schöne Lage um Tagestouren zu starten
Unterkunft zentral gelegen. Jedoch war die Ausstattung in der Küche nicht zufriedenstellend ( Messer auf 4 Personen abgezählt, unterschiedliches Geschirr, Trinkgläser waren zu wenig vorhanden und unterschiedlich). Vermieter waren sehr nett! Answer from Interhome Die Küchenausstattung wurde überprüft und ergänzt. Sollte einmal etwas fehlen, dann kann dies gern dem Schlüsselhalter gemeldet werden, damit er umgehend für Ersatz sorgen kann.
Ein toller Urlaub in einer sehr schönen Gegend Pro: Sehr freundliche und hilfsbereite Vermieter. Lage zentral gelegen, mitten im Ort. Fußweg 10 Minuten bis zur Seilbahn, 15 Minuten bis zum See. Lebensmittelgeschäft, Bäckerei, Restaurants innerhalb 5 Minuten
G=Gemeenschappelijk, A=Op aanvraag, T=Tegen aanvullend Tarief | ||
Ligging/Situatie | ||
---|---|---|
In de bergen | ||
Wonen | ||
Kleuren TV ( 0 ) | ||
Koken | ||
Magnetron | Oven | Afwasmachine |
Sanitair | ||
Douche ( 0 ) | ||
Slapen | ||
Aantal slaapkamers ( 1 ) | Kinderbed ( 0 ) | |
Overige ruimtes | ||
Fietsberging | Gratis parkeren aan huis ( 0 ) | Overdekt parkeren aan huis |
Overige faciliteiten | ||
WIFI | Wasmachine | |
Buiten | ||
Terras ( 0 ) | Balkon | Barbecue |
Recreeren in en om het huis | ||
Zwembad | Sauna | Broodfietsen ( 0 ) |
Algemeen | ||
Aantal huisdieren toegestaan ( 2 ) | ||
Recreeren in de omgeving | ||
Paardrijden | Golfterrein | Watersportmogelijkheden |
Langlaufen | Skigebied | |
Bereikbaar / Toegangelijk | ||
Openbaar vervoer | Lift |