€ 10
Aantal personen: | 5 |
|
Aantal huisdieren toegestaan: | 2 | |
Plaats: | Extertal (Nordrhein Westfalen) | |
Regioinformatie: | Duitsland |
Welkom in ons charmante 4-kamer halfvrijstaande vakantiehuis van 70 m2, verdeeld over twee niveaus. Op de begane grond vindt u een gezellige woon-/eetkamer met een Scandinavische houtkachel, satelliet-tv en een radio met dvd-speler. Stap direct de tuin in of ontspan op het deels overdekte terras. De kitchenette is volledig uitgerust met een oven, vaatwasser, vier keramische kookplaten, magnetron en een elektrische koffiezetapparaat. Boven zijn er twee slaapkamers met schuine plafonds, ideaal voor een goede nachtrust. Geniet van de luxe van een eigen sauna en elektrische verwarming. Dit huis is perfect voor maximaal vijf gasten en biedt gratis WiFi, een kinderstoel, en is huisdiervriendelijk voor maximaal twee kleine huisdieren.
Ferienpark Extertal ligt in een rustige en zonnige omgeving, buiten het resort, aan de rand van een prachtig natuurreservaat. De omgeving biedt talloze wandelpaden en is ideaal voor natuurliefhebbers. Op slechts 7 km afstand vindt u winkels, supermarkten en restaurants. Het nabijgelegen Doktorsee, op 12 km afstand, is een aanrader voor een dagje uit. Voor de golfliefhebbers is er een 18-holes golfbaan op 19 km afstand.
Dit vakantiehuis is rookvrij en heeft een gereserveerde parkeerplaats op 20 meter afstand van het huis. Let op, het gebruik van een auto wordt aanbevolen om de omgeving optimaal te verkennen. We herinneren u eraan dat de vakantiehuizen uitsluitend voor toeristische doeleinden geboekt kunnen worden. Voor extra comfort is er een gezamenlijke garderobe op de bovenverdieping.
Beschikbaar | |||||
Bezet | |||||
Wisseldag | |||||
Mogelijke aankomstdag | |||||
Selecteer het door U gewenste verblijf |
Ein verlängertes Wochenende in diesem tollen und gut ausgestattetem Ferienhaus, war Erholung pur.
...,................
Alles sauber, Grundstück ist eingezäunt. Wer gerne in den Bergen wandern möchte, ist hier gut aufgehoben. Nette Vermieterin
Prima accommodatie, enige minpuntje het warmwater van de douche is snel op, dat ga je niet redden met 4 personen
Wir haben uns sehr wohlgefühlt. Bei der Ankunft war alles sauber und das Haus ist umfangreich ausgestattet. Frau V. war jederzeit umgehend für Anliegen erreichbar und zugewandt. Vielen Dank, es war eine schöne und erholsame Zeit!
Insgesamt eine runde Sache gut ausgestattete Unterkunft in ruhiger Lage. Teilweise renovierungsbedürftig, aber alles funktionstüchtig. Für 4 erwachsene Männer ist der Grill zu klein -)
G=Gemeenschappelijk, A=Op aanvraag, T=Tegen aanvullend Tarief | ||
Wonen | ||
---|---|---|
Openhaard(kachel) | Kleuren TV ( 1 ) | DVD-speler |
Koken | ||
Magnetron | Oven | Afwasmachine |
Sanitair | ||
Douche ( 1 ) | ||
Slapen | ||
Kinderbed ( 1 ) | ||
Overige ruimtes | ||
Gratis parkeren aan huis ( 1 ) | ||
Overige faciliteiten | ||
WIFI | Kinderstoel ( 0 ) | |
Buiten | ||
Terras ( 1 ) | Tuinmeubilair | |
Recreeren in en om het huis | ||
Sauna | Broodfietsen ( 1 ) | |
Algemeen | ||
Aantal huisdieren toegestaan ( 2 ) | ||
Recreeren in de omgeving | ||
Tennis | Golfterrein | |
Bereikbaar / Toegangelijk | ||
Openbaar vervoer | ||
Gezondheid | ||
Verboden te roken |