€ 10
Aantal personen: | 6 |
|
Aantal huisdieren toegestaan: | 1 | |
Plaats: | Lagos (Algarve) | |
Regioinformatie: | Algarve, Portugal |
Welkom in ons charmante vakantiehuis in het centrum van Lagos. Deze gerenoveerde woning, met een oppervlakte van 100 m2, biedt plaats aan maximaal 6 gasten. Op de begane grond vindt u een praktische woonkamer/eetkamer met slaapfaciliteiten, een open keuken uitgerust met moderne apparatuur zoals een oven en een magnetron, en een badkamer met douche en toilet. Op de bovenverdieping zijn er twee comfortabele slaapkamers met elk een Frans bed en een extra badkamer met bad en bidet. Geniet van de frisse lucht op het terras van 15 m2, compleet met terrasmeubilair.
Gelegen in het hart van Lagos, bevindt u zich op slechts 250 meter van de zee en het prachtige zandstrand. Het vakantiehuis ligt op loopafstand van lokale voorzieningen zoals een supermarkt, restaurants en openbaar vervoer. Bovendien is er een golfbaan op slechts 4 km afstand, ideaal voor liefhebbers van de sport.
Het huis biedt gratis WiFi en is huisdiervriendelijk, zodat u uw trouwe viervoeter mee kunt nemen. Er is openbare parkeergelegenheid in de buurt. Voor gezinnen met jonge kinderen is er een babybedje beschikbaar. Het huis is ook geschikt voor werkation, dankzij de rustige omgeving en goede internetverbinding.
De oude rijtjeswoning, gerenoveerd in 2005, straalt een authentieke charme uit. Gelegen in een rustige buurt, biedt het de perfecte balans tussen het bruisende stadsleven en een ontspannen vakantieplek.
Beschikbaar | |||||
Bezet | |||||
Wisseldag | |||||
Mogelijke aankomstdag | |||||
Selecteer het door U gewenste verblijf |
Vse super. Ubytování je kousek od centra mesta a zároven v klidné cásti.
Maison très bien situé, à proximité immédiate du centre ville et de la plage. Parking gratuit à proximité. logement propre, spacieux et bien équipé. Hôte réactif et arrengeant.
Das Haus ist sehr schön eingerichtet. Alles was man braucht, ist vorhanden. Die Zentrale Lage war für uns perfekt. 2 Min. in die Innenstadt und ca. 5 Min. bis zum Strand. Wir werden das Haus bestimmt noch einmal buchen.
Das Haus war sehr Nett eingerichtet. Alles was man brauchte war vorhanden. Die Lage ist perfekt. 2 Min. bis in die Stadt. 5 Min. bis zum Strand. Wir werden auf jeden Fall wieder kommen.
Sehr liebevoll eingerichtet und dekoriert
G=Gemeenschappelijk, A=Op aanvraag, T=Tegen aanvullend Tarief | ||
Ligging/Situatie | ||
---|---|---|
In de bergen | ||
Wonen | ||
Kleuren TV ( 0 ) | DVD-speler | |
Koken | ||
Magnetron | Oven | Diepvries |
Sanitair | ||
Bad ( 0 ) | ||
Slapen | ||
Aantal slaapkamers ( 2 ) | Kinderbed ( 0 ) | |
Overige ruimtes | ||
Gratis parkeren aan huis ( 0 ) | ||
Overige faciliteiten | ||
WIFI | Wasmachine | |
Buiten | ||
Terras ( 0 ) | Tuinmeubilair | |
Algemeen | ||
Aantal huisdieren toegestaan ( 1 ) | ||
Recreeren in de omgeving | ||
Golfterrein | Watersportmogelijkheden | |
Bereikbaar / Toegangelijk | ||
Openbaar vervoer |