€ 10
Aantal personen: | 5 |
|
Aantal huisdieren toegestaan: | 0 | |
Plaats: | Lissabon (Lisboa) | |
Regioinformatie: | Lissabon, Portugal |
Welkom in het gezellige Duplex Embaixador, een 4-kamer rijtjeshuis van 70 m2 dat comfortabel en knus is ingericht. Het huis beschikt over een slaapkamer met een Frans bed en een bovenverdieping met twee extra slaapkamers. De keuken is volledig uitgerust met een oven, 4 gaspitten, een broodrooster, waterkoker, magnetron en een elektrische koffiezetapparaat. Voor gezinnen is er een kinderstoel en een babybedje beschikbaar. Hoewel er geen verwarmingsoptie is, is er wel gratis WiFi aanwezig.
Gelegen in de zonnige wijk Belém, biedt dit vakantiehuis een ideale uitvalsbasis om Lissabon te verkennen. Op slechts 1 km afstand vindt u de rivier en beroemde bezienswaardigheden zoals het Mosteiro Jeronimos en de Torre de Belém. Het bruisende centrum van Lissabon ligt op slechts 6 km afstand. Voor dagelijkse benodigdheden zijn er winkels en restaurants op slechts 50 meter afstand.
Houd er rekening mee dat het huis vochtig kan zijn en dat er schimmelvorming aanwezig is. Dit kan invloed hebben op mensen die gevoelig zijn voor vochtige omgevingen. Er is geen mogelijkheid tot verwarming, dus houdt hier rekening mee tijdens koelere periodes. Het huis heeft beperkte elektrische capaciteit, wat betekent dat niet meer dan twee apparaten tegelijk gebruikt kunnen worden.
Beschikbaar | |||||
Bezet | |||||
Wisseldag | |||||
Mogelijke aankomstdag | |||||
Selecteer het door U gewenste verblijf |
Intérieur sale. Poussière. Aliments entre les meubles de la cuisine. Vaisselle sale. Humidité très importante. Et impossible de mettre les 2 petits convecteurs en mm temps ça disjoncte. Les propriétaires le savent car ils avaient branché 1 déshumidificateur qui ne sert à rien tellement c'est humide. Mur cloqué. Lorsque que l'on met plus de 2 appareils électrique en route ça disjoncte, quels que soient les appareils A signaler qu'il ne faut pas être trop grand car étage sous toit.
ZwanzigZeichenZwanzig
Bonne situation géographique, proche des transports en commun. Logement bien équipé, bonne literie. Bon accueil à l'arrivée. En revanche, le logement est très humide, présence de moisissures.
G=Gemeenschappelijk, A=Op aanvraag, T=Tegen aanvullend Tarief | ||
Wonen | ||
---|---|---|
Kleuren TV ( 0 ) | ||
Koken | ||
Magnetron | Oven | |
Sanitair | ||
Douche ( 0 ) | ||
Overige faciliteiten | ||
Wasmachine | ||
Algemeen | ||
Aantal huisdieren toegestaan ( 0 ) | ||
Recreeren in de omgeving | ||
Attractie/recreatie park | Watersportmogelijkheden |