€ 10
Aantal personen: | 4 |
|
Aantal huisdieren toegestaan: | 1 | |
Plaats: | Feldkirchen in Kärnten (Karinthië) | |
Regioinformatie: | Karinthië, Oostenrijk |
Welkom in Alpenrose Apartment 2, een gezellig en comfortabel ingericht appartement van 60 m2 op de eerste verdieping. Dit appartement biedt plaats aan maximaal 4 gasten en beschikt over een woon-/slaapkamer met een tweepersoons slaapbank en satelliet-tv, een tweepersoons slaapkamer, en een goed uitgeruste keuken-/woonkamer met onder andere een broodrooster, waterkoker en elektrische koffiemachine. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Geniet van het uitzicht vanaf je eigen balkon. Voor de kleintjes is er een kinderstoel en babybedje beschikbaar. Het appartement is rookvrij en er is gratis WiFi beschikbaar. Huisdieren zijn welkom, met een maximum van één kleine hond.
Appartementencomplex 'Alpenrose' ligt op 850 meter boven zeeniveau in de wijk Stattenberg, op slechts 1,5 km van het centrum van St. Urban. Het complex bestaat uit vijf appartementen en heeft een goed onderhouden tuin van 1.000 m2 met een ligweide, tafeltennis, terras, tuinmeubilair en barbecuefaciliteiten. Er is parkeergelegenheid bij het huis en de eigenaar woont in hetzelfde complex.
De locatie is ideaal voor natuurliefhebbers en avonturiers. Op slechts 1,5 km afstand bevindt zich een prachtig meer, perfect voor zomerse ontspanning. Bekende skigebieden zoals Gerlitzen en Hochrindl zijn binnen een half uur te bereiken. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor wandelingen en dagtochten, met als hoogtepunten de Wörthersee en de Ossiacher See.
Hoewel het appartement rustig gelegen is, kan het voor oudere gasten wat afgelegen aanvoelen vanwege de afstand tot voorzieningen. Het WiFi-signaal kan soms zwakker zijn als meerdere appartementen tegelijkertijd online zijn. De eigenaar is echter zeer vriendelijk en behulpzaam, en staat altijd klaar om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.
Beschikbaar | |||||
Bezet | |||||
Wisseldag | |||||
Mogelijke aankomstdag | |||||
Selecteer het door U gewenste verblijf |
Wir finden, für betagte Senioren nicht sehr gut geeignet. Zu weit ab vom Geschehen !
Rustig appartement net buiten Sankt Urban. Netjes en schoon. WiFi niet sterk genoeg voor appartementen tegelijk.
Die Ferienwohnung war sehr geräumig die Küchenausstattung war auch sehr gut die Lage ist eine gute Ausgangsbasis für Ausflüge und Wanderungen.Wir wurden von der Eigentümerin herzlich empfangen.Die Sauberkeit der Wohnung war sehr gut.
Die Eigentümerin war sehr freundlich und hilfsbereit. Das Objekt ist sehr ruhig gelegen, mit einem großen Garten, auch für kleine Hunde-Freunde nutzbar. Von hieraus kann man Touren in alle Richtungen starten. Reisezeit September bei 25Grad
Heel leuke locatie omringd door een prachtige bergketen Pro: De eigenaar was erg aardig en super service minded Contra:
Freundliche Vermieterin.
Sehr nette Vermieterin. Die Kärnten Card bietet viele Möglichkeiten in der näheren Umgebung.
Ein ruhiger und zentraler Ausgangspunkt für Ausflüge in die Umgebung rund um den Bereich Wörther See und Ossiacher See
Natura,spokoj i cisza.Wlascicielka mila ogrod,zielono,balkon
G=Gemeenschappelijk, A=Op aanvraag, T=Tegen aanvullend Tarief | ||
Wonen | ||
---|---|---|
Kleuren TV ( 1 ) | ||
Sanitair | ||
Bad ( 1 ) | ||
Slapen | ||
Kinderbed ( 1 ) | ||
Overige ruimtes | ||
Gratis parkeren aan huis ( 1 ) | ||
Overige faciliteiten | ||
WIFI | Kinderstoel ( 0 ) | |
Buiten | ||
Terras ( 1 ) | Balkon | Barbecue |
Recreeren in en om het huis | ||
Tafeltennis | ||
Algemeen | ||
Aantal huisdieren toegestaan ( 1 ) | ||
Recreeren in de omgeving | ||
Watersportmogelijkheden | Skigebied | |
Gezondheid | ||
Verboden te roken |